„Prawdziwa Światłość, która oświeca każdego człowieka, przyszła na świat” (J 1,9). Wszystkim braciom i siostrom oraz całym Waszym rodzinom życzymy dobrych, błogosławionych świąt oraz wszelkich łask od Boga w nadchodzącym 2020 roku.

(więcej...)
Kategoria: aktualności

31 października protestanci na całym świecie obchodzą Święto Reformacji. My spotkamy się nieco wcześniej, już w najbliższą niedzielę, 27 października, będziemy obchodzić pamiątkę tego wydarzenia. Z tej okazji słowem podzieli się z nami brat Adam, który opowie na temat przesłania reformatorów XVI wieku pod kątem teologicznym jak i historycznym. Wszystkich serdecznie zapraszamy, nabożeństwo jak zawsze rozpoczynamy o godzinie 10-tej.

(więcej...)
Kategoria: aktualności

Za nami kolejne Święto Dziękczynienia, czyli tradycyjny dzień, w którym w szczególny sposób wyrażamy swoją wdzięczność Panu za wszelkie łaski i błogosławieństwa jakich udzielił nam wszystkim w ciągu minionego roku. Wszystkim zgromadzonym serdecznie dziękujemy za przybycie i życzymy wszelkich łask Bożych w imieniu naszego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.

(więcej...)
Kategoria: aktualności

Rozpoczynamy nasz kolejny rok szkolny. W tym roku zajęcia odbywać się będą w czwartki i piątki. W czwartek od godziny 17-18.30 będą odbywać się zajęcia z grupą starszą, a w piątki od godziny 17-18 z grupą młodszą. Serdecznie zapraszamy!

(więcej...)
Kategoria: aktualności

„Jeśli nie ma zmartwychwstania, to i Chrystus nie zmartwychwstał. A jeśli Chrystus nie zmartwychwstał, daremne jest nasze nauczanie, próżna jest także wasza wiara”. (1Kor, 15, 13-14) Błogosławionych Świąt!

(więcej...)
Kategoria: aktualności