Rozpoczynamy nasz kolejny rok szkolny. W tym roku zajęcia odbywać się będą w czwartki i piątki. W czwartek od godziny 17-18.30 będą odbywać się zajęcia z grupą starszą, a w piątki od godziny 17-18 z grupą młodszą. Serdecznie zapraszamy!

(więcej...)
Kategoria: aktualności

„Jeśli nie ma zmartwychwstania, to i Chrystus nie zmartwychwstał. A jeśli Chrystus nie zmartwychwstał, daremne jest nasze nauczanie, próżna jest także wasza wiara”. (1Kor, 15, 13-14) Błogosławionych Świąt!

(więcej...)
Kategoria: aktualności

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich na nasze tradycyjne Święto Dziękczynienia, które w tym roku odbędzie się 14 października, oczywiście w naszym Kościele przy Alei Piłsudskiego 11. Jak co roku chcemy podziękować Bogu za wszelkie łaski i błogosławieństwa, jakimi obdarzył nas w ciągu tych ostatnich 12 miesięcy. Zapraszamy do wspólnego uwielbienia, podziękowania i modlitwy…

(więcej...)
Kategoria: aktualności

W sobotę, 18 listopada od godziny 16.00 w naszym Kościele gościł będzie Joe Łosiak, misjonarz z USA, autor znanej książki „Rewolucja Jezusa”. Spotkanie będzie miało charakter ewangelizacyjny dlatego też zapraszamy na nie absolutnie wszystkich, również i tych, nie będących członkami naszego Zboru. Zaproście swoich znajomych, bliskich i spotkajmy się, by mówić o Bogu i wspólnie Go uwielbiać!

(więcej...)
Kategoria: aktualności

Jak co roku w naszym zborze odbędzie się tradycyjne już Święto Dziękczynienia. Tym razem spotykamy się w niedzielę, 8 października 2017 roku, oczywiście w naszym Kościele przy Alei Piłsudskiego 11, początek o godzinie 10.00. W imieniu naszego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa, a także naszym własnym, serdecznie zapraszamy do wspólnego uwielbienia, podziękowania i modlitwy…

(więcej...)
Kategoria: aktualności