W niedzielę 11 października 2015 roku po raz kolejny obchodziliśmy w naszym rzeszowskim kościele Święto Dziękczynienia. Była to kolejna okazja, aby jeszcze raz uświadomić sobie, że wszystko co mamy i kim jesteśmy zawdzięczamy naszemu Bogu.

Przy tej okazji odwiedzili nas goście z różnych stron Polski i świata. Byli więc goście z USA, ze zboru w Akron w stanie Ohio. Byli też tradycyjnie nasi bracia w Chrystusie z Ukrainy. Był też brat Jose z II Zboru Kościoła Chrześcijan Baptystów z Krakowa, byli również tradycyjnie goście z Tarnowa. Słowem dzielił się z nami pastor Ireneusz Skoczeń.

Wszystkim dziękujemy serdecznie za przybycie, bardzo cieszymy się, że w tym szczególnym dniu mogliśmy wspólnie oddawać uwielbienie naszemu Panu.

Tylko Bogu Chwała!